• 0212 660 07 43
  • info@erkadoors.com

BİZ KİMİZ ?

Şirket kurucumuz, Sn Ahmet Mübin Eryiğit evli ve beş çocuk babasıdır. 1999 yılının mart ayında ERKA YAPI VE OTOMASYON SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ.ni otomatik kapı ve türevlerinin imalatı,montajı servis hizmetleri ayrıca otomatik kapı güvenlik sistemleri konusunda malzeme temini,yedek parça temini,projelendirme,imalat ve montaj işleri ile iştigal etmek üzere kurmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı ve İç Mimarlık 1984 yılı mezunudur.Ayrıca1978 yılında Sultanahmet Endüstri. Meslek Lisesi Torna Tesviye Bölümünü bitirmiştir.Arçelik’te 1980 li yıllarda Mamul Mühendisliğinde 2 yıl Mamul Tasarım Uzmanı olarak çalışmıştır.Bazı Plastik Doğrama fabrikalarının şantiyelerinde Mimar olarak çalışmıştır. İnşaat sektöründe ve çeşitli firmalardaki teknik alandaki deneyim ve bilgilerini 1990 yılında Çuhadaroğlu Holding‘e bağlı Çuhadaroğlu Aluminyum A.Ş.de Türkiye’de yeni başlayan Otomatik kapı sektörü ile birleştirmiş yüzlerce büyük projeye imzasını atmış bu sektörde öncü ve tanınan bir kişidir.Özellikle Almanya’da aldığı eğitimler ve sertifikaları yanında , bu sektörde oluşmuş eşşiz bir bilgi bankasına sahiptir.

Antiterör kapılar konusunda ülkemizdeki belki de tek uzman kişidir.Kursuna,bombaya,halk hareketlerine karşı antiterör kapılar konusunda ve hırsız önleme kapıları konusunda yaptığı özel projeleri ile tanınan bir kişidir.Ülkemizde kimsenin daha ne olduğunu bilmediği antiterör kapıların bir çok çeşidini 2000 li yıllarda hayata geçirmiş ve memnun bir müşteri kitlesine ulaşmıştır.Özellikle bu tür kapılardaki emniyet sistemlerinin bu kapılar için özel olduğunu ve ayrılmaz bir parçası olduğunu vurgulayan kurucumuz;10 yıllardır kullanılan Dünya’da eşi benzeri olmayan hiç yapılmamış kupon kapıları özel müşterilerine 1999 yılından beri hayata geçirmektedir..

Tecrübeli uzman kadrosuyla alanında ilklere imza atmış personelimiz ve 1999 yılından bu yana Erka adıyla faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerine en güzel hizmeti sunmak için sizin istekleriniz doğrultusunda projeler üretir. Firmamızda her türlü proje TSE ve/veya uluslararası DIN normlarına uygun olarak uygulanmaktadır. Gerek proje esnasında gerekse de proje uygulandıktan sonra müşteri ilişkilerimiz her zaman tutarlı olmuştur. Para kazanmaktan çok hizmet etmeyi ilke edinen Erka bu anlamda pek çok başarıya imza atmıştır. En büyük başarımız ise saygın bir müşteri kitlesi edinmiş olmamızdır. Bize göre kalite belgemiz bir firmanın imzaladığı sertifika değil müşterilerimizin memnuniyetidir. Referanslarımız da bu alanda ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Şirketimiz; yerli ve yabancı her türlü mekanik, elektronik,cam vs. malzeme ile 95 çeşit otomatik kapı sistemini projeli veya tek tek taahhüt etmektedir.zengin ve başarılı Bir referans listesine sahip olan kuruluşumuz sonsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yaptığı her sistemin ayrıca servis garantisini de vermektedir. Saygılarımızla. ERKA YAPI VE OTOMASYON SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ Tüm müşterilerimize bizi seçtiklerinden dolayı teşekkür ederiz.

FİYAT AL